Ballina / SHQIPËRIA / Kronika / Tiranë, i mori 10 mijë euro duke e kërcënuar, pranga 27-vjeçarit

Tiranë, i mori 10 mijë euro duke e kërcënuar, pranga 27-vjeçarit

Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi ishte shpallur në kërkim për kanosje ndaj një shtetasi.

I arrestuari është Leonard Buci, i dënuar më parë për mbajtje të armëve të ftohta.

Sipas bluve të kryeqytetit Buci kishte kërcënuar dhe kanosur qytetarin me iniciale B.Ç, duke i marrë shumën e parave prej 10 mijë Euro.

Ai akuzohet për shtrëngim me anë të kanosjes për dhënie pasurie, ndërsa Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën e sigurisë arrest me burg.

//shekulli/

- Lajme

Lajme
Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.

Shiko

Gripi po tërhiqet, ulet numri i të prekurve

Zyrtarisht mjekët e Institutit të Shëndetit Publik thonë se numri i të prekurve nga sëmundjet …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

lajme.infosite.allajme.infosite.co