Ballina / Lajme / Bota / Thaçi shumë i shqetësuar për shpërthimet në Stamboll

Thaçi shumë i shqetësuar për shpërthimet në Stamboll

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se është i shqetësuar rreth lajmit të shpërthimit në Turqi

Ai ka thënë se Kosova qëndron krah shtetit turk si në kohë të mira ashtu edhe në ato të vështira.

“Shumë i shqetësuar me lajmin e shpërthimit në Stamboll. Kosova qëndron krah Turqisë si në kohë të mira ashtu edhe në këto momente të vështira. Drejtësia do të triumfojë”, ka shkruar Thaçi në llogarinë e tij në Twitter.//lajmi/

- Lajme

Lajme
Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.

Shiko

Dogana e Kosovës parandalon kontrabandën prej 7 ton duhan të papërpunuar (FOTO)

Njësitë e Doganës së Kosovës në bashkëpunim me njësitë policore në rajonin e Ferizajt, në …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

lajme.infosite.allajme.infosite.co