Ballina / SHQIPËRIA / Kronika / Temperaturat e ulëta në Shqipëri: Vdes një tjetër person në Vlorë

Temperaturat e ulëta në Shqipëri: Vdes një tjetër person në Vlorë

Një tjetër viktimë është regjistruar nga moti i ligë i ditëve të fundit në Shqipëri.

80-vjeçari Tashin Llanaj nga qyteti i Vlorës, ka ndërrur jetë sot pas frakturave të shumta në trup që iu shkaktuan nga rrëshqitja në akull.

Ngjarja ndodhi më 5 janar jashtë banesës së tij. Prej 7 ditësh i moshuari qëndroi në spitalin e Vlorës, por nuk mundi të mbijetonte. Me vdekjen e tij shkon në 11 numri i personave që kane humbur jetën nga moti i keq. /Lapsi/

- Lajme

Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.

Shiko

Gripi po tërhiqet, ulet numri i të prekurve

Zyrtarisht mjekët e Institutit të Shëndetit Publik thonë se numri i të prekurve nga sëmundjet …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

lajme.infosite.allajme.infosite.co