Ballina / Tag: Videoklip

Tag: Videoklip

Policia e Tiranës uron festat e nëntorit me “Shqipëri o nëna ime”

Nën tingujt e këngës “Shqipëri o nëna ime”, policia e Tiranës u uron festat kombëtare qytetarëve të saj përmes një videoklipi të përgatitur enkas për këtë nëntor. Përmes klipit përcillen dhe mesazhe përmes uniformave blu të tilla si: ‘Dita e krenarisë shqiptare” “Fluturo shqipe”. //oranews/

Lexo më shumë »

Blunt dhe Real publikojnë këngën “Rrugës” (VIDEO)

Dyshja Blunt dhe Real One kanë publikuar klipin e këngës së re “Rrugës”. Kënga në tërësi është punuar nga vetë rep-artistët dhe është ritmike. Blunt ka deklaruar se kjo është kënga më komerciale që kanë realizuar deri tash dhe se presin patjetër që të pëlqehet nga publiku. “Rambo”, Vera” e “Presion” janë disa nga këngët dhe videoklipet paraprake të Bluntit …

Lexo më shumë »
lajme.infosite.allajme.infosite.co