Ballina / Tag: Trupa te pajete

Tag: Trupa te pajete

Horror në Austri: Vret pesë anëtarët e familjes dhe më pas veten

Policia austriake ka thënë se këtë të enjte në një shtëpi në rajonin Beajmkirhen kanë gjetur gjashtë trupa të pajetë të një familjeje. Prokurori ka konfirmuar se në mesin e të vdekurve janë edhe tre fëmijë mes moshës shtatë dhe dhjetë vjeç, shkruan Blic.rs. Mësohet se një burrë ka vrarë më pistoletë të bijën 35 vjeçare, nënën 59 vjeçare, vëllain …

Lexo më shumë »

Shpëtohen 2.400 emigrantë në Mesdhe, nxjerrën 14 trupa të pajetë

Ekipet e shpëtimit i kanë shpëtuar dje 2.400 emigrantë në Detin Mesdhe, njofton roja bregdetare italiane. Sipas saj, trupat e 14 emigrantëve të tjerë janë nxjerrë nga uji në dy ditët e fundit. Emigrantët ndodheshin në anije prej gome dhe në anije të tjera të vogla, sipas saj. Vetëm dje, 20 operacione janë kryer në Detin Mesdhe, ku u përfshinë …

Lexo më shumë »

Nxirren trupat e pajetë të adoleshentëve të mbytur në rezervuar

Polumbarët e RENEA-s kanë bërë të mundur gjetjen e trupave të pajetë të dy të rinjve të cilët mbrëmjen së premtes ishin futur në ujërat e rezervuarit në fshatin Qatrom të Korçës, por pa mundur që të dalin dot prej andej. Pas një pritjeje prej më shumë se 20 orësh për ardhjen e polumbarëve, janë dashur pak minuta kërkim nga …

Lexo më shumë »
lajme.infosite.allajme.infosite.co