Ballina / Tag: Kinemaja “Cineplexx”

Tag: Kinemaja “Cineplexx”

​Hapet Kinemaja “Cineplexx”

Ka filluar ceremonia e hapjes së Kinemasë “Cineplexx”. Në këtë ceremoni po marrin pjesë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi si dhe kryetari i Komunës se Prishtinës, Shpend Ahmeti. Hapja e kinemave ka qenë pjesë e projekteve të familjes Humolli. Betim Humolli, drejtor i “Albi Group”, i falënderoi të pranishmit për pjesëmarrje në këtë ceremoni, e cila tregon për zgjerimin e …

Lexo më shumë »
lajme.infosite.allajme.infosite.co