Ballina / Tag: Kenge

Tag: Kenge

Blunt dhe Real publikojnë këngën “Rrugës” (VIDEO)

20161101190957221646

Dyshja Blunt dhe Real One kanë publikuar klipin e këngës së re “Rrugës”. Kënga në tërësi është punuar nga vetë rep-artistët dhe është ritmike. Blunt ka deklaruar se kjo është kënga më komerciale që kanë realizuar deri tash dhe se presin patjetër që të pëlqehet nga publiku. “Rambo”, Vera” e “Presion” janë disa nga këngët dhe videoklipet paraprake të Bluntit …

Lexo më shumë »

Mozzik publikon “Kancer” (VIDEO)

mozziku-mp4nkln1n4nl16ohhx6hufy11o58zat5ml3ws25i88

Reperi kosovar Mozzik ka publikuar sot këngën e tij më të re “Kancer”. Kanceri është një temë e paprekur më parë nga Mozziku. Ai i ka kënduar dashurisë dhe temave të tjera sociale, por jo kësaj teme. “Kanceri” e punuar nga ZzapnChriss nuk është me videoklip. Reperi ditë më parë kishte konfirmuar se deri në fund të vitit do të …

Lexo më shumë »
lajme.infosite.allajme.infosite.co