Ballina / Tag: Grupo Carso Holdings

Tag: Grupo Carso Holdings

Shqipëri-Meksikë, mundësi bashkëpunimi në fushën e biznesit

ilir-kulla-620x465

Shtohen mundësitë e bashkëpunimit në fushën e biznesit mes Shqipërisë dhe Meksikës. Bashkëthemeluesi i “Info Telekom”, “Promarketing Albania” dhe “Digicom Albania”, Marin Gjonaj, dhe drejtuesi  i përgjithshëm i albaniannews.com, Ilir Kulla, kanë zhvilluar një sërë takimesh biznesi gjatë javës së shkuar në Meksikë, ku mund të theksohet arritja e një marrëveshjeje për bashkëpunim të ndërsjelltë me “Grupo Carso Holdings”, që drejtohet nga Carlos Slim Domit. Ky i fundit …

Lexo më shumë »
lajme.infosite.allajme.infosite.co