Ballina / Tag: Ezhout

Tag: Ezhout

18 të vdekur pas një aksidenti rrugor në Kinë

135875906_14806567604141n-780x439

Të paktën 18 persona kanë vdekur pasi një autobus doli nga rruga duke përfunduar në një liqen pranë qytetit të Ezhout në Kinën qendrore, raportoi sot media shtetërore. “Shoferi i autobusit u ndalua dhe është nën hetim”, njoftoi televizioni shtetëror kinez, CCTV. Ekipet e shpëtimit nxorën autobusin nga uji në një pjesë të rrugës në afërsi Miaolingut. Të gjitha viktimat ishin …

Lexo më shumë »
lajme.infosite.allajme.infosite.co