Ballina / Tag: Agon Nimani

Tag: Agon Nimani

Kështu nuk e keni parë kurrë Prishtinën (Video)

Prishtina tashmë ka marrë një pamje festive falë festave të fundvitit. Sheshet e kryeqyteti janë mbushur me drita festive, duke bërë që të duket ndryshe nga pamja që e shohim gjatë një viti. Në një video të xhiruar nga droni i Agon Nimanit, Prishtina tashmë ka marrë ngjyrat festive dhe duket vërtetë mahnitëse. /Express/

Lexo më shumë »

“Asgjë sikur dielli”, vjen me videoklip 360 shkallësh

Videoklipi 360 shkallë në realitet virtual është prodhuar nga Agon Nimani me koncept regjisorial të Fatos Berishës, shkruan KultPlus “Asgjë sikur dielli”,  do të prezantojnë videoklipin “Disident”,  vidoklip ky i pari shqiptar në realitetin virtual, shkruan KultPlus . “Një koncert i Asgje sikur dielli ku do të keni mundësinë të përjetoni muzikën në botën e realitetit virtual. Videoklipi 360 shkallë në realitet virtual …

Lexo më shumë »
lajme.infosite.allajme.infosite.co