Ballina / Tag: 4G

Tag: 4G

AKEP zyrtarizon vendimin për “Plus” (VIDEO)

Autoriteti i Komunikimeve Elektronike e Postare zyrtarizon vendimin për t’i dhënë kompanisë “Plus Communication” të drejtën e ofrimit të shërbimeve 3G. Operatori i vetëm shqiptar në tregun e telefonisë celulare në Shqipëri, u shpall fitues në tenderin e zhvilluar në 15 Shkurt të këtij viti. Tashmë “Plus” do të mundësojë për abonentët komunikim më të shpejtë dhe më me lehtësi, …

Lexo më shumë »
lajme.infosite.allajme.infosite.co