Ballina / Info / Shihni sesi reagojnë vogëlushët pasi takojnë yjet e Barcelonës (Video)

Shihni sesi reagojnë vogëlushët pasi takojnë yjet e Barcelonës (Video)

Këta dy vogëlushë më në fund kanë realizuar ëndrrën e  tyre, pasi të takosh idhullin tënd të futbolllit  për ta e tillë quhet.

Djemtë janë të apasionuar  pas këtij sporti dhe me padurim presin yjet e futbollit të Barcelonës  për ti takuar në Aeroportin  Glasgow, para ndeshjes së Barcelonës me Celtic.  Vogëlushët takuan  treshen e famshme Lionel Messi, Neymar dhe Luiz Suarez.//oranews/

 

- Lajme

Lajme
Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.

Shiko

Sot fillon fushata “Promovimi i qumështit të freskët vendor”

Me moton “Qumështi i vendit tim”, fushata është gjithëpërfshirëse dhe ka për detyrë informimin e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

lajme.infosite.allajme.infosite.co