Ballina / SHQIPËRIA / Politikë / Rama: Venecia konfirmoi pa rezervë ligjin e Vetting-ut

Rama: Venecia konfirmoi pa rezervë ligjin e Vetting-ut

Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me përgjigjen e Komisionit të Venecias në lidhje me ligjin e Vetting-ut.

“PD pretendon përsëri se ka një përkthim ekskluziv të sajin për Venecian”, ka deklaruar Rama në Facebook.

Në profilin e tij, kreu i qeverisë shprehet se përgjigjia e Venecias nuk lë vend për interpretime. “Në fakt Venecia ka konfirmuar pa rezervë ligjin e Vetting-ut. Pikë!”, thotë Rama. /Tch/

- Lajme

Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.

Shiko

Gripi po tërhiqet, ulet numri i të prekurve

Zyrtarisht mjekët e Institutit të Shëndetit Publik thonë se numri i të prekurve nga sëmundjet …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

lajme.infosite.allajme.infosite.co