Ballina / SHQIPËRIA / Politikë / Rama: Luli e PD, i vetmi përkthyes besnik i të vërtetave të këtij vendi

Rama: Luli e PD, i vetmi përkthyes besnik i të vërtetave të këtij vendi

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratës së kreut të PD, Lulzim Basha i cili nga Gjermania tha se Rama gënjeu sepse nuk do të pranojë për përgjegjësinë që ka për ligjin e Vettingut.

Rama në një postim në rrjetin social FB, ironizon Bashën duke thënë se ai është i vetmi perkthyes besnik i te vertetave te ketij vendi.

Ramë në FB: Genjej une genjen BE genjejne SHBA genjejne te gjithe veç Lulit e PD qe jane i vetmi perkthyes besnik i te vertetave te ketij vendi.

rama-3

//oranews/

- Lajme

Lajme
Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.

Shiko

Gripi po tërhiqet, ulet numri i të prekurve

Zyrtarisht mjekët e Institutit të Shëndetit Publik thonë se numri i të prekurve nga sëmundjet …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

lajme.infosite.allajme.infosite.co