Ballina / Kosova / Ra në humnerë derisa po skijonte, vdes një i ri në Brezovicë

Ra në humnerë derisa po skijonte, vdes një i ri në Brezovicë

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi, ka konfirmuar se në Brezovicë ka ndodhur një aksident, ku një person është lënduar rëndë duke skijuar.

Ai ka theksuar se njësitet policore kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

“Informatën e kemi marrë rreth orës 14:10 dhe menjëherë njësitet përkatëse janë nisur në drejtim të Brezovicës, megjithëse rruga është shumë vështirë e kalueshme”, ka thënë Gashi.

Ndërkohë, klankosova shkruan se personi në fjalë, derisa po skijonte ka rënë në humnerë, ku si pasojë edhe ka vdekur, duke shtuar se bëhet fjalë për një student i arkitekturës që vinte nga Ferizaj.

- Lajme

Lajme
Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.

Shiko

Dogana e Kosovës parandalon kontrabandën prej 7 ton duhan të papërpunuar (FOTO)

Njësitë e Doganës së Kosovës në bashkëpunim me njësitë policore në rajonin e Ferizajt, në …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

lajme.infosite.allajme.infosite.co