Ballina / Info / “Magji” në Guinness: Ndërron 18 veshje të ndryshme – brenda vetëm një minute (VIDEO)

“Magji” në Guinness: Ndërron 18 veshje të ndryshme – brenda vetëm një minute (VIDEO)

Avery Chin dhe Sylvia Lim nga Malajzia, e kanë thyer rekordin me ndërrimin e 18 veshjeve brenda vetëm një minute.

Ata kanë hyrë në Librin e Rekordeve të Guinnessit, duke e tejkaluar rezultatin e mëparshëm me 16 ndërrime. Në videon që do ta shihni, mashkulli e ngre dhe e ul poshtë një “kabinë” improvizuese, ndërsa Lim shfaqej shpejtë me rroba tjera: prej fustanit që ia mbulonte tërë trupin e deri te tjetri më i zbuluar.

Në fund të videos, mund të shihni se si Chin i hedh asaj letra të shndritshme që e veshin si me magji me fustan të gjatë të bardhë. /Telegrafi/

- Lajme

Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.

Shiko

Sot fillon fushata “Promovimi i qumështit të freskët vendor”

Me moton “Qumështi i vendit tim”, fushata është gjithëpërfshirëse dhe ka për detyrë informimin e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

lajme.infosite.allajme.infosite.co