Ballina / Kosova / Kështu nuk e keni parë kurrë Prishtinën (Video)

Kështu nuk e keni parë kurrë Prishtinën (Video)

Prishtina tashmë ka marrë një pamje festive falë festave të fundvitit. Sheshet e kryeqyteti janë mbushur me drita festive, duke bërë që të duket ndryshe nga pamja që e shohim gjatë një viti.

Në një video të xhiruar nga droni i Agon Nimanit, Prishtina tashmë ka marrë ngjyrat festive dhe duket vërtetë mahnitëse. /Express/

- Lajme

Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.

Shiko

Dogana e Kosovës parandalon kontrabandën prej 7 ton duhan të papërpunuar (FOTO)

Njësitë e Doganës së Kosovës në bashkëpunim me njësitë policore në rajonin e Ferizajt, në …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

lajme.infosite.allajme.infosite.co