Ballina / Kosova / Gjakovë, përleshje mes dy egjiptianëve

Gjakovë, përleshje mes dy egjiptianëve

Në Gjakovë dje (në orën 21:40 minuta) është arrestuar një egjiptian, i cili, sipas raportit të Policisë së Kosovës, pas një zënke kishte shtënë në një egjiptian tjetër.

Bëhet e ditur se policia kishte dalë në vendin e ngjarjes, ku ka identifikuar dhe më pas e ka konfiskuar një gëzhojë të kalibrit 7.65 mm. Po ashtu raportohet se policia nga i dyshuari ka konfiskuar një armë me karikator, transmeton Koha.net.

Ndërsa, gjatë kontrollit në shtëpi, të dyshuarit i është gjetur një qese plastike me substancë të dyshuar narkotive të llojit marihuanë, me peshë 38.1 gram, një kuti me mbetje të substancës dhe një folie alumini e paketuar për shitje.

Nuk raportohet për lëndime. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje. /koha/

- Lajme

Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.

Shiko

Dogana e Kosovës parandalon kontrabandën prej 7 ton duhan të papërpunuar (FOTO)

Njësitë e Doganës së Kosovës në bashkëpunim me njësitë policore në rajonin e Ferizajt, në …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

lajme.infosite.allajme.infosite.co