Ballina / Kulturë / Dua Lipa lanson këngën “Room for 2” (VIDEO)

Dua Lipa lanson këngën “Room for 2” (VIDEO)

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka lansuar këngën e saj “Room for 2”.

Të premten krijuesja e hitit “New Love” kishte paralajmëruar se kësaj kënge do t’ia realizojë edhe klipin. Kënga “Room for 2” do të jetë pjesë e albumit të saj debutues. /Koha/

- Lajme

Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.

Shiko

Ghetto Geasy publikon “Berlusconi” (VIDEO)

Reperi nga Prishtina, Getoar Selimi ka publikuar këngën e tij më të re “Berlusconi”. Projektin …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

lajme.infosite.allajme.infosite.co