Ballina / SHQIPËRIA / Kronika / Dhunon nusen e djalit, arrestohet 59-vjeçari

Dhunon nusen e djalit, arrestohet 59-vjeçari

Një 59 vjeçar është vënë në pranga nga policia e Divjakës pasi ka dhunuar nusen e djalit të tij.

Policia ka bërë të ditur se personi i arrestuar është shtetasi Ali Sula, 59 vjeç, banues në fshatin Çermë Shkumbin, Lushnje.

Sipas policisë, ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi  ka rrahur me grushta dhe sende të  forta nusen e djalit të tij, shtetasen P.S, 28 vjeçe. /tch/

- Lajme

Lajme
Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.

Shiko

Gripi po tërhiqet, ulet numri i të prekurve

Zyrtarisht mjekët e Institutit të Shëndetit Publik thonë se numri i të prekurve nga sëmundjet …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

lajme.infosite.allajme.infosite.co