Ballina / Info / Capital T lanson “100” (VIDEO)

Capital T lanson “100” (VIDEO)

“100” titullohet kënga më e re e reperit të njohur Capital T.

Pas “Lejla” të publikuar në bashkëpunim me Elvana Gjatën dhe reperin 2po2, Capital T ka publikuar sot projektin e ri solo. Për këtë këngë ai ka bashkëpunuar me Granit Dërgutin dhe Mixeyn. /Koha/

- Lajme

Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.

Shiko

Sot fillon fushata “Promovimi i qumështit të freskët vendor”

Me moton “Qumështi i vendit tim”, fushata është gjithëpërfshirëse dhe ka për detyrë informimin e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

lajme.infosite.allajme.infosite.co