Ballina / SHQIPËRIA / Kronika / Atentat në Krujë, eksploziv makinës së 35-vjeçarit me precedentë penalë

Atentat në Krujë, eksploziv makinës së 35-vjeçarit me precedentë penalë

Një mjet ka shpërthyer në lëvizje e sipër në fshatin Nikël të Krujës mëngjesin e sotëm bën të ditur policia e Durrësit.

Nga shpërthimi drejtuesi i mjetit shtetasi G.B. 35 vjeç, banues në Larushkë, ka marrë dëmtime në këmbë dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve në Spitalin Ushtarak Tiranë jashtë rrezikut për jetën.

Sipas policisë eksplozivi ishte vendosur në pjesën e përparme të automjetit tip Touareg me targa AA 020 BH

Shtetasi i mësipërm është person me preçedentë penalë të mëparshëm në fushën e veprave penale kundër personit dhe pronës.

/OraNews/

- Lajme

Lajme
Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.

Shiko

Gripi po tërhiqet, ulet numri i të prekurve

Zyrtarisht mjekët e Institutit të Shëndetit Publik thonë se numri i të prekurve nga sëmundjet …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

lajme.infosite.allajme.infosite.co