Ballina / Kosova / Apeli – Evitoni Rrugën e Kombit

Apeli – Evitoni Rrugën e Kombit

Autoriteti Rrugor Shqiptar i bënë thirrje drejtuesve të automjeteve të evitojnë udhëtimin në Rrugën e Kombit.

Ka rreshje të dendura dëbore qarkullimi është vështirësuar si pasojë akullit dhe borës.

“Pjesa më e vështirë sidomos pas tunelit të Thirres. Kontraktoret janë duke punuar për të kthyer normalitetin. Të bëhet kujdes dhe të përdoren zinxhirët. Të evitohet sa më shumë përdorimi i këtij aksi gjatë oreve të natës. Drejtuesit e mjeteve të përdorin zinxhirët” njofton ARRSH. //oranews/

s/

- Lajme

Lajme
Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.

Shiko

Brenda 2 javësh sërish seancë për Haradinajn

Gjykata e Colmanit në Francë, pritet që brenda dy javës të zhvillojë edhe një seancë …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

lajme.infosite.allajme.infosite.co