Ballina / Info / Agjensione / Adriani dhe Lindoni hapin zyrtarisht kompaninë e tyre

Adriani dhe Lindoni hapin zyrtarisht kompaninë e tyre

Veç bashkëpunimeve shumë të suksesshme muzikore, dyshja e famshme nga Shkupi kanë bashkuar forcat edhe për një projekt gjigant të tyre.

Bëhet fjalë për dyshen e hitit “Kalle”, Adrian Gaxha dhe Lindon Berisha, të cilët kanë krijuar një kompani muzikore në kryeqytetin maqedonas, të cilën e kanë quajtur “BrickRecords”, transmeton Telegrafi.

Ky produksion që pritet të krijojë hite, ka kohë që ka nisur punën duke punuar këngë edhe për artistë të tjerë, por tek tani është hapur zyrtarisht.

“Asnihere” është projekti i fundit i dalë nga “BrickRecords”, i cili ka arritur një pëlqyeshmëri të madhe të publikut, duke mbledhur afro gjashtë milionë klikime në kanalin “Youtube”./telegrafi/

 

- Lajme

Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.

Shiko

Mbyllet e përditshmja “Utrinski Vesnik”?

Të punësuarit në të përditshmen “Utrinski Vesnik” nga kryesia kanë marrë dy opsione, ose të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

lajme.infosite.allajme.infosite.co